Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-01-2013, 20:44   #11
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
- Dym nie przeszkadza - rzucił Kos do tego Feniksa. Nie mógł się powstrzymać, więc dodał - Ale troszkę mi przeszkadza pańska złośliwość, czepialstwo i skłonność do obraźliwych sformułowań wobec pani Delayerre, która w końcu powiedziała, że nie upoważnia pana do niczego prawda? A już zwłaszcza do tak wulgarnych sugestii.
Nagle Nyio zorientował się, co właściwie powiedział, i w jednej chwili do niego dotarło, że właśnie mocno sprowokował kogoś większego i najprawdopodobniej znacznie silniejszego od niego. Nawet na swojej rodzinnej planecie Kos nie był wysoki. W porównaniu z tymi tutaj... lepiej nie mówić. Nie miał szans. W dodatku Wiedźma może strzelić w tamtego gościa, a kłótnie w oddziale to nie jest nic dobrego. No i nie wyglądała na kobietę, która nie umie sobie radzić, wręcz przeciwnie. Chyba właśnie zyskał sobie wściekłość dwóch członków oddziału. To było szerzenie anarchii. Czyli nic dobrego.
Postanowił zrobić to, co najlepiej mu wychodziło w kłopotliwych sytuacjach: zwiać.
- Wybacznie państwo, ale muszę jeszcze złożyć zamówienie na broń z magazynu - rzucił i szybkim krokiem wyszedł z pomieszczenia. Przeklęty długi jęzor! ,,Gdzie się podziała twoja słynna ostrożność, Talapai?" - zapytał sam siebie. Wolał jak najprędzej poczuć przyjemny ciężar broni przy boku, a także w równie błyskawicznym tempie opuścić miejsce kłopotliwego zdarzenia.
Połączył zatem jedno z drugim.
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline