Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2013, 11:44   #17
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Tak jak pisałem na privie...klatwa kamienia ma wpływ tylko na starych kapłanów o wielkiej mocy...sprytny khazad kaosu umie oszukiwać śmierc i klatwe nawet przez 800 lat. Ja ma zamiar grać początkującym kapłanem a nie starym grzybem co to sie już ruszać nie może...inaczej nie miało by to sensu. Poza tym jest mnóstwo sposobów oszukania klatwy kamienia...czary, mikstury, przedmioty magiczne...no i oczywiście odpowiednie urządzenia i pancerze. Wpływ klątwy narasta z latami...stary 400 letni zaklinacz może mieć trudności z poruszaniem...700 letni moze byc noszony lub przemieszczać się za pomocą maszyn...ja miałem koncept gry może nie młodzikiem, ale khazadem w średnim wieku co to klątwa albo go jeszcze nie dotknęła albo dopiero co mu drętwieją palce u stóp ...jak pisałem wcześniej, inaczej nie byłoby sensu gry takim posągiem.
 
VIX jest offline