Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2013, 12:54   #99
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Alan wysłuchał uważnie co ma do powiedzenia kobieta. Starał się kompletnie ignorować dźwięki igraszek za plecami, i próbował indukować to zachowanie w swą rozmówczynię. Nie śpieszyło mu się do zmiany miejsca, a przynajmniej do czasu zakończenia drugiej tury pytań.

- A propo tego ochroniarza, będę musiał go więc przesłuchać. Bardzo proszę o namiar do niego. Również obawiam się, że przyda się moja rozmowa z ojcem. Mam nadzieję, że jest w stanie kooperować. Dobrze, jeszcze chciałbym o parę rzeczy zapytać:

1. - Panno Wingstone, orientuje się Pani w środowisku tych motocyklistów? Jak się oni nazywają? Czy Straż miała jakieś podejrzenia wobec kogoś wśród nich? A może zna pani kogoś z ich grupy?

2. - Proszę wybaczyć, ale dręczy mnie to trochę. Skąd u Pani taka nagła potrzeba odszukania siostry? Znikała na długo, i nie stanowiło to problemu. Nagle chce ją Pani odszukać, a po tygodniu zamykają sprawę.

3. - Obecnie badania DNA potwierdzają tożsamość ofiary, a z tego co Pani sugeruje, Straż nie tylko się "nie przykłada", ale sama falsyfikuje dane. Jeśli to możliwe, to jaki interes mieliby w ukrywaniu prawdy?

4. - Dla uspokojenia, chciałbym jeszcze zapytać o konotacje pani rodziny z Faybank. Co robią, że są tacy sławni, i czy mają jakiś wrogów?

To były wszystkie pytania, nie miał głowy i sił na więcej. Drink robił swoje. Poza tym nawet jego ta atmosfera panująca w lokalu była co raz bardziej frustrująca.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline