Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2013, 15:57   #101
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Castor pokazał zmartwioną twarz. Nie zamierzał ustępować:
- Proszę nie związywać mi rąk. Na tym etapie każdy może być podejrzany. A co jeśli ochroniarz mógłby coś wiedzieć, co pozwoli odnaleźć pani siostrę - Zimny celowo podkreślił to słowo by pokazać, że jest po jej stronie - Nie muszę otwarcie z nim o sprawie wspominać, proszę mi zaufać. Chcę tylko upewnić się, czy jest w to zamieszany.
Miał zamiar powrócić do swoich pytań, ale widząc zmęczenie ofiary nieco ograniczył ich liczbę.
- Ma Pani jakąś wiedzę o tych motocyklistach, wśród których obracała się pani Siostra? Na pewno muszą coś wiedzieć, może więcej niż sama Straż.
Jeśli nie uzyska jakiejkolwiek cennej informacji, zada inne - ostatnie bez względu na odpowiedź pytanie:
- Czy podejrzewa może Pani kogoś o uprowadzenie siostry?
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline