Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2013, 16:22   #102
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Słowa Zimnego widocznie do niej dotarły. Przygryzła wargę i lekko się zarumieniła.


-Ma pan rację. Płacimy im dobrze... sądzisz, że to porwanie na okup?- powiedziała bezpośrednio nieco podenerwowana. Lee faktycznie mogła być rówieśniczką Alana- Czemu jeszcze nie wynieśli żądania?

Spojrzała w górę zamyślona by następnie zawędrować na ziemię.

-Ci motocykliści to źli ludzie. Ćpają stymulanty , jak drax lub DMGA. Niektóre ich pojazdy posiadają otwarcie wyeksponowaną broń. Straż nie może ich wygonić. Prowadzą wojnę, wiadomości sporo o niej mówią, z czarnymi.


W XXIVw. wieku nadal istniały podziały rasowe. Szczególnie w miejscach , gdzie szerzyła się bieda i niedostatek. Każdy wolał trzymać ze swoimi.


-Nie wiem jak Lain mogła chociaż trochę ufać tym ludziom- rzekła z przygnębieniem.

Castor zadał ostatnie pytanie, kogo podejrzewa Lee. Ta zakręciła oczami i wzruszyła ramionami.

-Nie wiem. Naprawdę nie wiem.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 09-01-2013 o 13:07.
Pinn jest offline