Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2013, 20:30   #38
mckorn
 
mckorn's Avatar
 
Reputacja: 1 mckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputacjęmckorn ma wspaniałą reputację
Co do %... nie jestem ich zwolennikiem; wolę mechanikę k6/ k10. Powód: coś w tym jest (moi gracze są podobnego zdania).

Odkryłem nową taktykę zachęcania do udziału w sesji:
Przychodzę do szkoły i rozmawiam ze znajomymi jak to było fajnie na sesji przez internet. Dzisiaj np. chwaliłem się jak to nasza drużyna wykonała zadanie półboga i jak to fajnie podróżujemy pomiędzy wymiarami (jednolinijków VI ofc. ) a Oni widzą moje zadowolenie i trochę mi już zazdroszczą (dzisiaj nawet chcieli by Im wyjaśnić co to to RPG- więc sukces )
Tylko jak doszło do wyjaśnień to doszli do wniosku, że to jakaś planszówka (tłumaczyłem, że plan jest czasami podczas walki; nie wiem czy dobrze) i porównałem do cRPG.

Co z tego wyjdzie, tego to ja nie wiem ale jest nadzieja na conajmniej 2 nowych graczy rpg
 
__________________
Nieobecny
mckorn jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem