Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2013, 11:33   #65
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Dobra, raz się żyje. Oddaje fuksa, i wykonuję całą akcję zdjęcia ludzi z wagonu środkowego. Opis za chwilę dodam.

Cytat:
Tomas wykorzystał lata doświadczeń w walce oraz wrodzone zdolności, w ułamku sekundy zatamował krwawienie w nodze, usztywnił mięśnie i teleportował się poza dach. Na pobocze dworca, zaraz też znikł, i powił się w środkowym wagonie, za plecami dwóch napastników.

Jego broń była idealna do tego typu zadania, bo wystarczył trafić, a śmierć była pewna. Tak też dwóch następnych pechowców padło trupem. Livskey nie chciał jednak ryzykować długiej walki, teleportacje były z jakiegoś powodu trudne, wymagały większej niż zazwyczaj koncentracji.

Poza tym przy tym nawale kul długa walka była zdecydowanie zbyt ryzykowna, niż dodatkowy skok.
Teleportował się z aktywnymi mieczami, za plecy następnych napastników. Nie było czasy na zamachy, ani celowanie, dlatego przed skokiem dokładnie ustawił ręce. Pojawił się w takim miejscu, że jego przeciwnicy, którzy zaczęli już odwracać się w jego stronę, nagle zorientowali się, że mają rozpaloną plazmę w środkach korpusów.

EDIT.
Mógłbyś uaktualnić mapkę?
tz. ja jestem w środkowym i tam zdjąłem 4, czyli chyba została dziewczyna. A z Lewego zdjąłem dwóch?
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 11-01-2013 o 09:07. Powód: dodanie opisu fabularnego.
deMaus jest offline