Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2013, 13:38   #103
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
- Dziękuję Pani za udzielone odpowiedzi, będziemy w kontakcie - zakończył Alan - Proszę przekazać mi na handpada namiary na ochroniarza, oraz jeśli są jeszcze jakieś dokumenty które mogłyby mi pomóc w sprawie, to też. Nie musi Pani od razu. Kontakt do mnie Pani posiada i proszę nie podawać go nikomu. Nie zawsze to bezpieczne.
Po spotkaniu zamierzał powrócić na SpireWire i skonsolidować informacje w swoim dzienniku. Następnie miał zamiar poszukać w sieci dwóch rzeczy - zapisków co robi rodzina Lee dla Faybank, oraz czy ostatnio zdarzyło się coś wielkiego (np. jakiś głośny przetarg, albo skandal) w niej.
Kolejnym krokiem miałoby odszukać zapisków na temat gangu motocyklowego. Być może mieli nawet jakieś forum, albo stronę?
Ostatnią rzeczą w tej chwili na SpireWire było poszukanie po prasie wiedzy na temat tej sprawy - czy były jakieś reportaże, albo artykuły o tej zbrodni.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline