Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-01-2013, 18:03   #99
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
- Ale fajne coś, co ja nie wiem co to jest. - Powiedział Sylvek bawiąc się radiostacją.
- Rozdzielmy się jeszcze raz na drużyny:
A, B i tą trzecia której litery nie pamiętam.
Przeszukamy większy obszar Kanady.
A nie, to nie zadziała, zzukamy sygnału.- Stwierdził zrezygnowany.
- Hmmm, gdyby w drużyznie byl ktoś tak yntelygętny, żeby wymyślić taki pomysł, taki sposób, na odbieranie sygnału. Albo ktoś taki, kto by miał ku temu naturalne zdolności. Taki super słuch, jak super-man. To by można coś usłyszeć.
- Ale czy my mamy kogoś z takim słuchem? - Zastanawił się na głos. Drużyna przytakneła.
- No albo przynajmniej coś takiego, co by ten sygnał mogło odebrać? Gdyby mieć taka maszynę do odbierania sygnałuw. Jak telewizor czy radio.
- Powiedział drapiąc się trzymaną radiostacją za uchem.
- Wiem!! Wiem!!! - Krzynoł w końcu - Wiem!!! ze na mnie liczycie, ale czy mój intelekt sprosta temu zadaniu?
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez secutor : 10-01-2013 o 18:10.
secutor jest offline