Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-01-2013, 19:02   #101
vena
 
vena's Avatar
 
Reputacja: 1 vena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodzevena jest na bardzo dobrej drodze
- O żesdz ty!! Zabrałeś mi kierownicę!! MOJĄ KIEROWNICĘ - wrzasnął wściekle Smartass!. Chwycił wielkie koło i wściekłym wzrokiem spiorunował pingwina. Nie do końca zrozumiał jego reakcję ale jedno było pewne. Nie puści kierownicy za żadne skarby świata, choćny pingwin straszył wywalonym językiem i poruszał nim jak wąż.
Samochód w szalonym tempie zazygzakował o mało nie wypadając z drogi.
Smartass i pingwin na parę sekundę skupili się na ratowaniu towarzyszy i siebie przy okazji i gdy samochód znowu ruszył prosto, Smartass wściekle szarpnął za pióra dziwnego ptaka a gdy ten odchylił się nieco do tyłu, wskoczył tuż przed kierownicę i znowu złapał ukochane kółko, mocno i pewnie. Nie ważne że siedział pingwinowi niemal na brzuchu, jak na jakiejś ruchliwej poduszce.
-NIKT!! Powtarzam... NIKT NIE BĘDZIE ZA MNIE KIEROWAŁ JAKIMKOLWIEK POJAZDEM!! - wrzasnął prosto w dziób pingwinowi. - Poza tym. Nie dosięgasz pedałów! - dodał na koniec i wdepął gaz do dechy. Wgniotło niektórych w siedzenia, innych rzuciło na tylną szybę, jeszcze inni może i wypadli w ogóle z auta ale to akurat nie obchodziło Smartassa.
- Z drogi dupki!!!
 
__________________
Człowiek jest na tyle cywilizowany na ile potrafi zrozumieć kota.
vena jest offline