Wątek: Płeć bohatera
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-01-2013, 23:10   #11
Irregular
 
Irregular's Avatar
 
Reputacja: 1 Irregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputacjęIrregular ma wspaniałą reputację
I ,,miłość nieszczęsnej czwórni" czy jakoś tak, o ile dobrze pamiętam. Polegało to na tym, że było tylko czterech zakochanych i brakowało jednej osoby do owego powołania nowego życia.

I tu mi się nasuwają pytania pośrednio związane z tematem: jeśli są więcej niż dwie płcie i wszystkie są tu niezbędne, to co zrobimy z takimi niekompletnymi związkami? Nieszczęśliwa miłość? Jaki jest stosunek społeczeństwa do nich? Co zrobić z instytucją małżeństwa, cywilnego czy związanego z jakąś religią? Jeśli ktoś się bawi w bardziej skomplikowane układy i robi więcej niż dwie płcie (niezależnie jak je nazwie) czy po prostu jedną, musi się zmierzyć z wieloma skomplikowanymi kwestiami natury społecznej i biologicznej...
 
__________________
Mole książkowe są zagrożone. Chrońmy ich naturalne ostoje! (biblioteki!)

Wkurzyłam kogoś? Coś pomyliłam? Sorry, ale biblioholik na odwyku to jeden wielki kłębek nerwów. Wybaczcie.
Irregular jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem