Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2013, 12:16   #9
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Ogólnie widzę masz zarys. To dobrze Ale zastanów się nad ustalonymi rolami. Role to wielki plus CP2020 , w pewnym sensie (jest to nawet opisane w podręczniku) do drużyny policyjnej można włączyć i netrunnera i medyka ; lub co bardzo ciekawe fixera, który jest informatorem.

Jak widzisz takie mieszane role? Czy po prostu gramy od początku glinami? Nie zastanawiałeś się nad zwykłymi runnerami np. na usługach półświatka (to moja osobista propozycja, bo od dawna chciałem zagrać ) ?

Co do g.doca jestem raczej przeciw. Spokojnie można się bez niego obejść. Po prostu nie młócisz słowa po słowie a używasz bardziej narracji. Tak właśnie wyglądały nasze sesje z Pinhead`em.

***

Aha i najważniejsze w pewnym sensie ---> tak jak zasugerował Qumi , pomyślałeś nad CP2020 głównie przez grę naszego rodzimego studia, czy jesteś raczej wprawionym fanem tego gatunku? No Ghost In The Shell bez wątpienia oglądałeś co nie?
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 13-01-2013 o 12:21.
Pinn jest offline