Wątek: Cyberpunk 2020
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2013, 20:19   #13
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
borykających się z codziennymi problemami, jak jedzenie, czy brak amunicji.
Baaardzo podoba mi się to stwierdzenie : P
Po pół sekundy dochodzi, że w CP brak amunicji nie jest wcale takim abstrakcyjnym problemem, ale w tej pierwszej półsekundzie... : ]

Cytat:
Prowadziłem dwie sesje w CP bez doca i szło to całkiem przyjemnie. Oczywiście niektóre posty mają wtedy po jednym, czy dwa zdania (gdy na przykład prowadzimy dialog), ale akcja idzie wtedy szybko i dynamicznie.
Gdoc spowalniałby sesję.
Łeee... wciąż słyszę od różnych ludzi te same argumenty : P
Ja jestem po docowej stronie mocy. Doc daje dokładnie to samo co bezpośrednie posty na forum i jeszcze więcej. Nie rozumiem czemu ludzie uznają za "spowalniające akcję" wrzucenie dwóch linijek w doca zamiast na forum, a z dodatkowych opcji to możliwość napisania dużego, wieloosobowego dialogu w 10 minut, zamiast w tydzień.


A tak poza tym to sporo zależy od rekrutacji i od tego czy bym musiał tworzyć mechaniczną kp. Wybacz, ale nie chcę poświęcać czasu by poznać kolejny system dla jednej konkretnej sesji. Zbyt często mi się to zdarzało : P
 
Arvelus jest offline