Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2013, 14:28   #13
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick lekko spanikował. Przeciwnik znajdował się na jego plecach, miejscu najbardziej wrażliwym i słabym. W pierwszej chwili Stalker chciał zawołać do kogoś o pomoc, ale zaraz zbeształ się za tę myśl - źle jest zaraz w pierwszej chwili tracić twarz w oczach "kuzynów". Wymyślił więc inny sposób: swoje noże uchwycił pewniej i przerzucił je tak, by trzymać je jak pistolety. W ten sposób zyskał możliwość obrony swoich tyłów. Szybkim ruchem uniósł ręce nad głowę i zginając je w łokciach wbił noże w ciało atakującego go zombiaka. Następnie całą siła swoich mięśni szarpnął, chcąc zadziałać jak połączenie wózka widłowego z przenośną katapultą. Nawet, jeśli truposzczak nie wyleci daleko w niebo, zawsze znajdzie się przed, lub pod Stalker Spiderem. A wtedy już łatwo będzie oddzielić jego martwą makówkę od ciała.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline