Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2013, 20:35   #7
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Dzień ....... kolejny
Jest kolejny dzień, nawet nie mogę już zliczyć od jak dawna prowadzę ten dziennik. Czas już dawno przestał dla mnie istnieć, nie ma czegoś takiego jak święto czy dzień tygodnia. Jest tylko sen, praca, tunel. Czasem nienawidzę swojego życia i mam ochotę z nim skończyć. Wiem jednak, że nie mogę. Tutaj wciąż są ludzie, wciąż mam kompanów, którzy na mnie liczą. Przyjaciół. O ile mogę ich nazwać przyjaciółmi, czym w ogóle są przyjaciele? Nie mam pojęcia. Ja pierdole... zacząłem się znowu wdawać w filozoficzne myśli. Dobrze, że mamy kolejną misję, przyda mi się małe pranie mózgu.

Arty zginął na ostatniej misji i musieliśmy wybrać nowego. Nawet dobrze się stało, że to właśnie Arthur został wybrany. Nie wiadomo co by zrobił koleś z zewnątrz a my już znamy się nawzajem idealnie. Znamy siebie i swoje maszyny. AAS1 Arty'ego to było cudo, szkoda, że zostało pogrzebane razem z nim. Chciałbym jeszcze raz do niego zajrzeć. Ale dobra czas zająć się własną bestią.

Czas zrobić przegląd przed wyruszeniem. Światła czerwone jak gadzie oczy, są. Czarna farba z czerwonymi i białymi akcentami, jest. Pełne uzbrojenie i wszystkie podzespoły, sprawne. Aceiro, stalowy smok gotowy do wybijania kolejnych mutantów. Będę musiał popracować nad jakimiś modernizacjami jak wrócę, może dodatkowe uzbrojenie? Zobaczymy.

- Hej, Drugs wyluzuj, wiemy co robić. Robiliśmy to już nie raz chłopaki, pokażmy tym bestiom na co stać nasze stalowe giganty.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline