Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-01-2013, 13:59   #7
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
To i ja dodam coś od siebie- Co z wiarą? Może to i banalne, ale nie wydaje mi się, żeby wszyscy byli ateistami

Ktoś sprytny, będzie rozkręcał nową religię, może znajdzie jakieś pismo święte sprzed wojny/kataklizmu/apokalipsy (nieważne którego wyznania) i ją przebuduje wedle własnego widzi-mi się?

Dalej, jaki był świat przed wojną nikt nie pomięta- wątek "Atlantydy" był poruszony...ale same ruiny wskazują na to, że kiedyś była jakaś cywilizacja rozwinięta, cywilizacja techniczna (chyba, że coś źle zrozumiałem). Czy aby na pewno nikt nie przetrwał? Jeśli tak, to co powstrzyma daną grupę tych, którzy przetrwali przed przejęciem władzy na świecie, czy też takimi wioskami/miastami? (Jeżeli ci, co przetrwali posiadaliby jakieś zdobycze przed apokaliptycznej techniki)

Kolejna sprawa, która mnie interesuje to jak wygląda sprawa z wartością surowców, czy ktoś płaci za technologię i czym? A może nie ma technologii na sprzedaż? (A co z artefaktami z ruin?) Generalnie tutaj wpadamy w pułapkę trochę wiedzy, czy szczątków wiedzy sprzed apokalipsy. Ok, fajnie jak by ludzie uznali, iż Harry Potter to powieść na faktach, uznali, że kiedyś byli magowie i kto wie? Może w konsekwencji doprowadzili do apokalipsy? Zatem, poszukajmy magów i zabijmy ich. Takie polowanie na czarownice ( Co byłoby ciekawe, gdyby nie było religii, ateistyczna inkwizycja ). Tak samo książki o geografii np. globusy- słowem wszystko, co nie rozpadło się do reszty, a daje pewne pojęcie o świecie sprzed apokalipsy ( i nie mówcie mi tutaj,,że papier się zaraz rozpadnie bo, znajduje się czasem pisma nawet poi 2k lat mają. Przy odpowiednich warunkach konserwacji).

Co dalej... Nie wiem w sumie, ale przydałoby się czegoś o świecie więcej właśnie. Co robi się ze zmarłymi? Przerabia na papu, kremacja, grzebanie, topi się zwłoki? Może to głupie pytanie, ale... świnia np. zje wszystko. Mięso człowieka, rozdrobnione- również.

Tak czy inaczej, ciekawie siÄ™ to zapowiada i powodzenia na sesji

Edyta:
http://lastinn.info/autorskie-system...-want-you.html (We want YOU!)
Kiedyś robiłem taką listę chętnych Nie wiem, ilu z nich nadal jest na tak, ale gdyby coś to może ktoś z tej listy będzie w stanie pomóc ( o ile nie zaglądałeś tam wcześniej). Tyle ode mnie
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.

Ostatnio edytowane przez one_worm : 16-01-2013 o 14:18.
one_worm jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem