Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-01-2013, 00:10   #16
Vesper
 
Vesper's Avatar
 
Reputacja: 1 Vesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputacjęVesper ma wspaniałą reputację
Uderzenie nie było silne ale wystarczyło. Leżenie na ziemi to nic przyjemnego w każdej chwili może coś na ciebie wyskoczyć a wtedy to już pozamiatane.Na szczęście nie uszkodziłem maszyny.Chciałem też pomóc wstać Drwalowi
Jednak ten poradził już sobie sam.

Gdy tylko dołączyliśmy do oddziału Drugs zaczął wykład. Tego nie lubiłem najbardziej.Wiedziałem że opierdziel jest potrzebny, ale zwyczajnie tego nie lubiłem, bo kto lubi? Pewnie sam bym musiał wypowiedzieć się identycznie na jego miejscu.Tak to już jest z psychiką że potrzebuje od czasu do czasu ochrzanu.Ustawiłem się już na wyznaczonej pozycji gdy usłyszałem w słuchawce głos Kurta

- Vess, jeśli znów będziesz chciał się przytulać, musimy być ciszej.

Parsknąłem śmiechem.W końcu żarty to też reakcja obronna tylko że na stres. Nie mogłem pozostać dłużny

-Nie ma problemu. będę ciszej ale pamiętaj że przytulanie mnie jest drożej niż numerek burdelu na górze.
 
Vesper jest offline