Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2007, 01:19   #35
Felix
 
Felix's Avatar
 
Reputacja: 1 Felix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodzeFelix jest na bardzo dobrej drodze
- Nie.ale mogę zrobić coś innego... .wychodzę z pokoju i próbuję wejść do sąsiadów jeżeli drzwi są otwarte wchodzę zamykam drzwi staję na baczność i mówię
-jestem Najemnik Jon.straż miejska najęła mnie mamy pilnować tu porządku.podobno karczmarz potajemnie wyznaje chaos.to bardzo poufna informacja.nie mogę nabyć u niego pokoju bo zna moją twarz i mógłby sie czegoś domyślić z tego względu jestem zmuszony przejąć to mieszkanie na jedną może dwie noce.proszę nikomu nic nie mówić na ten temat ani służbie,znajomym a zwłaszcza karczmarzowi.więcej powiedzieć nie mogę.proszę to 6 zk.powinno sie zwrócić za wynajem pokoju. przez chwilę nic nie mówię poczym zaczynam kontynuować. - bardzo sie cieszę z tej postawy naprawdę Imperium może być z ciebie/was dumne. wciskam 6 zk do ręki wynajmującego poczym dodaję -to bardzo ważne żebyś/cie sie szybko wyniósł/wynieśli.ja zaraz wracam macie chwile na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy.poczym szybko wychodzę i mówię do towarzyszy - no to zaraz będziemy mieli pokuj... mam nadzieje...
 
Felix jest offline