Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2013, 18:24   #15
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Pete wyłączył muzykę i odsłonił ludzką twarz, aby uspokoić rozmówców

- Jesteśmy Pajęczym Plutonem nr., 5 ale pewnie o nas nie słyszeliście. Fury? Czy jesteś spokrewniona z Nickiem, od SHIELD?-
Nie lubił starego białasa, ale podobno w jego czasach było spokojniej niż u władzy HAMMERA

Wyciągnął z "kieszeni" kostiumu flaszkę wypełnioną całkiem niezłą Whiskey. Oprócz niej miał przy sobie tylko DoomPlayera i DoomPhona żeby mogli do niego dzwonić w sprawie walk. Choć tutaj mógłby najwyżej zrobić fotkę albo pobić własny rekord w AngryPigs

Black Spider wychodził z założenia, że nie ma, co nosić przy sobie za dużo klamotów, bo jak coś będzie potrzebować to może to po prostu ukraść. Lubił jednak produkty z Latverii, bo dzięki pracy ChainDogs i ZombieDogs były bardzo tanie pobijając Chiny w kwestii siły roboczej zachowując jednocześnie wysoką, jakość.

- Chcecie trochę? Dobry na rozgrzewkę?
- Spytał wyciągając pojemnik z alkoholem w stronę templariuszy upijając przedtem łyk na dowód, że nie dodał tam żadnych dragów. Z drugiej strony większość specyfików pewnie nie miałaby na niego wpływ, dzięki, symbiontowi ale nie lubił robić takich sztuczek

- Pomogliśmy wam, bo zawsze chciałem spróbować rzutu zombiakiem w dal nie sądzicie, że należy mi się złoty medal w Post Apokaliptycznej Olimpiadzie?
- Rzucił kiepski dowcip potem spoważniał - Nie znamy okolicy i liczyliśmy, że w ramach wdzięczności powiecie gdzie co jest, i kto jest kim. Nie macie ostatnio problemów z jakimś pająkowatymi mutantami albo czymś takim? - Spytał, choć nie bardzo umiał gadać i nie do końca miał pomysł, o co pytać

Nie był teżł pewien ile prawdy może im powiedzieć zanim nie uznają ich za bandę wariatów

- Aha, Ja mam pseudo Black Spider, tamten to Ghost Spider a ten to Stalker Spider widać pewien motyw prawda ? - rzekł z kolejnym głupkowatym uśmiechem gdy zorientował się że zapomniał przedstawić się rozmówczyni
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 29-04-2013 o 20:30. Powód: gramatyka,powtórzenia
Brilchan jest offline