Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2013, 20:12   #39
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
Knajpa robiła wrażenie przytulnej i przyjaznej. Pojawiła się nadzieja, że niesmak związany z niedawnym pojedynkiem, porażką który jak ość zawadzał Finrodowi się zakończy. Zawsze kufel piwa i kobiece jędrne pośladki i wylewny biust potrafią skutecznie zastąpić te odczucia. ... I tak się stało, rozmowa się toczyła co raz płynniej i zaczęła dotyczyć innych spraw niż te o których Fin wolał niepamiętać. Gdzieś w duszy zapisał sobie tych ludzi, zostaną już na pewno w jego "liście spraw do załatwienia" ...

Do Kos i tak zmierzamy .. i chyba nie poruszamy się jakimś strasznym tempem, więc czemu nie, można go zabrać ... a i mikstura się może zdać w trudnej chwili. Pomyślał Fin.
- Czyli proponujesz nam podróż wozem? Zapytał trochę żartobliwie trochę na serio.

- Wyruszyć jeszcze dziś? Nie wiem co na to moi towarzysze, chcieliśmy trochę odpocząć .. zastanawiał się głośno, - Ale jeśli inni się zgodzą to i ja tu sam przecież nie zostanę ... a flaszkę przyjmę .. jednak, nie znamy Cię więc nie dziw się mojej nieufności ale wypij proszę jedną tu i teraz ...

Chciał się przekonać czy czasem Horacio nie zamierza im krzywdy zrobić swoim podarunkiem, z rezerwą jednak podchodził do tego typu sytuacji .. ufaj swoim, tyle wiedział !
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 20-01-2013 o 20:13. Powód: literówki
Szamexus jest offline