Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 11:31   #6
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Witam MG, jak i współgraczy.
I tak:
- avatary to sprawa drugorzędna. Ujednolicenie można uzyskać na kilka sposobów od podanego tutaj wyboru ich z kadrów filmowych, do ustalenia jakiegoś stylu graficznego, czy poprzez jakieś ustylizowanie ich za pomocą Photoshopa. Mi to w sumie obojętne i podporządkuje się decyzji większości.
Chociaż skoro i tak się mamy podporządkować się decyzji grupy pierwszej, to nasze zdanie mało się liczy.

- gdoc - o ile nie spowalnia sesji jest w porządku.

Muszę zaznaczyć, że ilość ograniczeń i nakazów troszkę mnie przeraża.
Rozumiem pewną dyscyplinę, ale tutaj jest to posunięte do granic.
Co będzie, gdybym na przykład trzy kolejki pod rząd napisał posty krótsze niż pół A4, bo nie będę miał o czym pisać lub po prostu nie będzie weny?
Mam nadzieję, że są to tylko ogólne zasady mające na celu wprowadzić jakiś porządek, a nie jakieś drakońskie prawo, które będzie nas ograniczać w wielu kwestiach.

Kompletnie nie rozumie natomiast pomysłu ujednolicania grafik, czy też zdjęć w postach. Czemu ma to służyć?
Różne zdjęcia, czy grafiki mają inny klimat i mogą oddać inne pomysły, idee, które chce zawrzeć gracz w poście. Wszyscy, którzy się zgłosili do sesji czują klimat Tolkiena i nikt nie będzie wrzucał tutaj mangowych obrazków w swoje posty. Ograniczenia na tym polu i wprowadzanie zasad wydaje mi się absurdem.

O Fellowship focus na tym etapie będzie raczej trudno. Takie coś (niezależnie od zasad i korzyści z tego płynących) możliwe jest gdy już poznamy naszych bohaterów lepiej.

Co do wstępu fabularnego, to jestem przeciw. Z jednego prostego powodu. Gramy w pbf, a przy tym sposobie grania najkrótsza sesja zajmuje miesiąc, dwa. I jeżeli zdecydowalibyśmy się na tego typu zagrywkę, to główna fabuła zapewne o tyle lub nawet więcej, by się odwlekła. Jestem zatem temu przeciwny i wolałbym zacząć od raz główną przygodę.

Mojego bohatera przedstawię popołudniu.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline