Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 16:40   #16
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Stalker rzucił swojemu "kuzynowi" w płomieniach spojrzenie, wyrażające ni mniej ni więcej, jak tylko politowanie dla ich trzeciego "brata", maska jednak ukryła to dobrze.
- Pozwolę sobie sprostować...- Zaczął.- ...ale nie jesteśmy "plutonem"... ani inną paramilitarną szajką, jak sugeruje to mój "brat". W jednym ma jednak rację - jesteśmy tutaj przybyszami z zewnątrz i przydałaby się nam pomoc. Wybacz, panno Fury, ale sprowadziły nas tutaj siły o których wolałbym nie mówić i cele, których zrealizowanie zaważy na naszym dalszym życiu.-
W jego świecie nie istniało SHIELD, aczkolwiek istniał Fury. Konkretniej: ojciec Nicolas Fury; klecha, lekarz i kaznodzieja. Czasem ich ścieżki krzyżowały się i Patrick zawsze miał wrażenie, że ten stary jednooki czarnuch wie więcej, niż chce zdradzić postronnym. Zawsze pojawiał się tam, gdzie była niezbędna jego pomoc i zawsze znał większość odpowiedzi na postawione pytania. Stalker Spider nie miał jednak wątpliwości co do jego intencji.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline