Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 17:05   #17
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- No Dobra, dobra przepraszam nie miałem z wojskiem nigdy do czynienia po za tym, że może parę raz po naparzałem się z byłymi wojskowymi. Sorrki - Pete uniósł ręce w obronnym geście, „Co złego to nie ja" - Mam nadzieje, że się nie gniewasz? Po prostu sytuacja jest popierdolona a ta nazwa brzmi fajnie i się prosiła żeby wykorzystać - mina boksera zdawała się mówić, że wcale nie żałował, ale domyślał się, że templariuszce może się nie spodobać kłamstwo z jego strony

- Wy się lepiej dogadujecie, więc rób za naszego rzecznika prasowego braciszku heh - Black Spider oparł się o jakieś ułamek ściany i na powrót "nałożył maskę" czekając na reakcje templariuszki. Rzeczywiście czuł się jakby dwaj pozostali byli jego denerwującymi braćmi, którzy nie potrafią się dobrze bawić

~Dobra walka~ - odezwał się w jego głowie symbiont
~Racja przyjacielu, ale chyba Mr. Kurtka ma trochę racji. Potrzebujemy tego syfiastego pająka. Gdyby nie system wczesnego ostrzegania bylibyśmy teraz nadziani na piekielny rożen ~ - stwierdził
~ Może i tak ważne, że z tym jesteśmy silniejsi i żeby było więcej fajnych walk. Może pobiegniemy zapolować na te trupy, co uciekły?~- Spytał jak zwykle prostolinijny towarzysz
~Przykro mi przyjacielu musimy się trzymać naszych "braci " i tych tu słabeuszy, ale niedługo znów zrobimy coś fajnego ~ - obiecał
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 22-01-2013 o 17:09.
Brilchan jest offline