Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2013, 18:54   #48
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
Rzucaj kłody, tylko dobrze wybieraj które. To chyba było ze zbioru artykułów imć pana Wicka, który niejedną i głupotę palnął, ale w tym jednym miał rację - graczy nie bije się tam, gdzie są słabi, tylko gdzie są mocni. Dlatego numery w stylu tej drużyny tropicieli i podkładania im skrzyń których w żaden sposób nie mogliby otworzyć bulwersowały mnie szczególnie.
A storytelling to nie RPG, z samej definicji. Jak szukasz prostej mechaniki, to oWOD miał świetną. Ostatnio grałem też wolsunga, też prościutki i bardzo "filmowy" (nie podoba mi się, ale ponieważ się różnimy, to zakładam że może być niezły dla Ciebie, gdzieś po necie lata chyba jakieś demo - moim zdaniem dokładnie to czego potrzebujesz).
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem