Wątek: X-Men
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2007, 20:07   #8
bratek
 
Reputacja: 1 bratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skałbratek jest jak klejnot wśród skał
W drodze do ‘Eteryka’, twoją uwagę przykuł telewizor znajdujący się w sklepie z artykułami RTV. Pokazywana na nim była relacja korespondentki, stacji nadającej 24h na dobę informacje. Poniżej wyświetlany był pasek a na nim dużymi literami.

ATAK MUTANTA!!!

Poniżej niego, przewijał się tekst.
Dzisiaj około godziny 16.45, w małej miejscowości Leżajsk, na dworcu kolejowym, doszło do manifestacji mocy mutanta. Młody mężczyzna wdał się w bójkę grupką młodzieży. Z naszych ustaleń wynika, że nie został on sprowokowany. W trakcie szamotaniny, mutant użył swej mocy. Raził swoistego rodzaju promieniem trójkę młodych ludzi. Po czym uciekł. Z krótkich wyjaśnień rzecznika powiatowej policji dowiedzieliśmy się, że całe zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą dworcową. Niestety funkcjonariusze na razie nie chcą przekazać go do telewizji.
W sprawie trwa dochodzenie. Na godzinę 18.00 zaplanowano już wstępną konferencję prasową, prowadzoną przez Komendanta Policji województwa podkarpackiego, Pana Stefana Majcherka.


Odchodząc z tamtego miejsca, w którym zbierał się powoli tłum, ogarnęły Cię mieszane uczucia. Korespondencja nie wyjaśniała czy była to samoobrona czy atak. Jedno było pewne. Stało się mutanci są wśród nas.

‘Co ja o tym myślę? Jakie jest moje nastawienie do nich?’

Odruchowo, tak jak wiele osób które przeczytały komunikat, zacząłeś/łaś rozglądać się dookoła. Spojrzenie kierowało się od jednej do drugiej osoby. Było jasne, że wszyscy myślicie o tym samym.

‘Czy on albo ona, jest jednym z NICH??’

Złapałeś/łaś za klamkę od knajpki...
 
__________________
Nobody is perfect
bratek jest offline