Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2013, 21:52   #283
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Głos Kruka zabrzmiał bardzo cicho. Jego naturalny, ledwie szept, z resztą niewiele więcej mógł z siebie wydobyć. Cały czas trzeszczało coś z jego wokodera prawie zagłuszając słowa.
- Dzięki... - szepnął - Rozumiem, że z naprawą będą problemy?
- To byłby niepomiernie długotrwały proces. Zrobimy co możemy, ale obawiam się, że na szybko możemy tylko doprowadzić przedmiot uziemiający o jakiś implant-kondensator lub jedną z cewek potentia, aby korzystanie z implantu nie kończyło się niekontrolowanym przeskokiem prądu przez ciało. - niejasno wytłumaczył adept. - To niezwykle... niekorzystnie ulokowany implant do wymiany czy naprawy.
- Rozumiem.- odpowiedział Sorcane - Trudno. Zajmę się pełną naprawą kiedy wrócę do siebie.
Od tak dawna już korzystał ze swoich implantów mechanicus i nigdy mu się nie zdarzyło coś takiego. Czuł pewnego rodzaju frustrację, ale trudno. Mikromaszyny byłyby w stanie naprawić coś takiego... o ile w pełni byłby w stanie je kontrolować, a nie jest więc to rozwiązanie też odpada... Chyba że...
- Dajcie mi cogitator i użyjcie wtyczki cereblarnej w charakterze obejścia. - powiedział trochę żywiej - Wiem już co trzeba zrobić. Skoro moje uzwojenie nie działa, użyję cogitatora, aby wydać mikromaszynom inne polecenia. Naprawią uzwojenie, pobierając materiały z mojego ciała lub z jakiegokolwiek matelu jaki możecie mi podać. Powinny pracować parę godzin, ale po skończonych naprawach, będę mógł cogitatorem pobudzić też na nowo Duchy Maszyny które mnie zamieszkują.
Zbrojmistrz poruszył się niespokojnie.
- Im więcej dzieci Mikrowszechsjasza tym lepiej. Mam jeszcze kilka przewodów, podłączcie je do jak największej ilości cogitatorów. Będę potrzebować... dużego wsparcia ze strony Boga Maszyny.
 
Stalowy jest offline