Wątek: Wybrańcy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2013, 18:46   #35
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
Gdy Victor wylądował w ciemnym pomieszczeniu zupełnie nie wiedział co robić dalej. Oczekiwał, że zostanie szybko zaatakowany przez kogoś lub coś. Gdy nagle dotarł do niego znajomy głos. Głos, którego nie chciał nigdy więcej słyszeć.

-Pamiętasz mnie mój piękny ....
- Precz! Zapomnieć o dawnych zwadach ? Do dziś musiałem się obawiać każdej chwili czy zaraz nie wyskoczy na mnie jakaś niezaspokojona seksualnie demonica, która chce po stosunku zjeść mnie na śniadanie, nie nabierzesz mnie potworze!


Gdy usłyszał głos norsmena, momentalnie się zerwał i odwrócił w jego stronę
- Ty?! Jesteś martwy! Zabiłem cię, jestem tego pewien. Gdyby nie ty to nie byłoby mnie tutaj! Gdyby nie ty to mój ojciec by żył i byłbym na dalej na arenie szanowanym obywatelem!

Gdy kończył monolog skierowany do norsmena usłyszał znajomy głos ojca. Ze łzami w oczach zaczął do niego mówić:
- Tato, nie chciałem... Ja naprawdę nie chciałem, nie kontrolowałem się, to głosy w głowie. Nie mogłem wam o tym powiedzieć. Tato, przepraszam.

Zwrócił się do wyznawcy Nurgla:
- Nie wiem kim jesteś, ale nie interesują mnie choroby. Z tego co pamiętam to gluty cieknące z nosa nie były zbyt przyjemne więc uciekaj zanim ci łeb odrąbie.

Został mi jeden tunel ... chłodny wiatr, jeden większe niż pięć ? Co to znaczy? Nie wiem, ale chcę wyjść stąd najszybciej jak to możliwe. Martwe osoby i demonice nie są moimi ulubionymi towarzyszami...

Po tych słowach gladiator skierował swoje kroki ku piątemu tunelowi.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline