Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2013, 21:44   #24
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Cóż, wygląda na to, że nie muszę wam przedstawiać moich uczniów. Jednak niech oni poznają was. Furionie, Ilidanie, Tyrande to są przybysze z dalekiej krainy, sam nie wiem skąd i niektóre rasy wiedzę pierwszy raz. Oto Krwawy elf Aeshadiv, Tauren Obdan, Ludzie Nareen i Selendis oraz Nocna elfka Alyanne. A tego leżącego dopiero spotkałem i widzę, że jest w opłakanym stanie. Przywitajcie się. Rzekł momentalnie Półbóg do swoich uczniów

- Witam, nazywam się Furion Stormrage, miło mi poznać
-Ilidan, witam.
-Tyrande Whisperwind, miło mi
– młoda elfka uśmiechnęła się niewinnie do wszystkich, w czasie gdy Ilidan kopał nogą w ziemi.

Po chwili wszyscy zaczęli się przyglądać leżącemu na ziemi przybyszowi.

Selendis, proszę przestań, jesteś zbyt zmęczona i może się to dla ciebie źle skończyć. Pozwól moim uczniom się tym zająć, nie powinno im sprawić problemu leczenie ran. Furionie zajmij się nogą drogiej pani Nareen wygląda na to, że jest twarda i nie chce okazywać słabości ale na pewno bardzo ją boli. Ilidanie, pomóż leżącemu, wierzę, że jesteś do tego najlepszą osobą.

Uczniowie uczynili tak jak nakazał im ich mistrz. Furion błyskawicznie uleczył nogę Nareen i wszyscy czekali na efekt Ilidana.

Po kilku minutach wysiłku zaklęcie zadziałało. Jednak efekt nie był taki jakim być powinien. Leżący na ziemi Ilunor zaczął tarzać się w głośnym rykiem. Oczom zgromadzonych zaczął pojawiać się dziwny obraz. Ilunor zaczął się rozdzielać. Po chwili leżały koło siebie dwie sylwetki, człowiek i wilk z ludzką postawą. Owy wilk obudził się u rzucił się z rykiem pełnym strachu na stojącą obok Selendis. W ostatniej chwili paladynka dobyła swojego miecza i zasłoniła się przed pazurami. Miecz złamał się pod siłą łapy wielkiego wilka. Chwilę po tym Cenarius zatrzymał wilka, a Ilunor wstał. Okolica już wyglądała na spokojną, ale miecz Selendis był złamany.
 
__________________
"Widzieliście go ? Rycerz chędożony! Herbowy! trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
SyskaXIII jest offline