Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2013, 11:38   #20
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
- Z bardzo, bardzo daleka.- Przyznał Stalker Spider, odrzucając kaptur i zdejmując maskę. Zaczęło mu się już robić w niej duszno. Obecnie spośród ich trzech najbardziej przypominał zwykłego człowieka. Nie wątpił, że gdyby Pete pozbył się swojego symbiotycznego stroju, również mógłby uchodzić za zwykłego mężczyznę, podobnie jak gdyby Ghost Spider zgasił swoją głowę. Jednak, kiedy wszyscy trzej byli Spider Manem, to Patrick czuł się najbardziej ludzko. Pewnie był również najsłabszym. Ale nie przeszkadzało mu to zbytnio.
- Jesteśmy do siebie pod wieloma względami bardzo podobni, pani kapitan.- Rzekł, mierzwiąc włosy.- Ja i moi bracia.- Dodał szybko, żeby jego słowa nie zostały przez kobietę zinterpretowane jako tani podryw.- Jesteśmy tutaj, ponieważ gdzieś tutaj, i jest to informacja całkowicie pewna, znajduje się... źródło naszych "podobieństw". Ono niszczeje. A my chcemy... musimy za wszelką cenę je ocalić.-
Maskę zatknął za pas, kaptur jednak nałożył ponownie. Czuł się nagi bez niego, zwłaszcza że nadal był w kostiumie.
Ruszył z miejsca za Natalie i jej podwładnym.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline