Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 00:24   #91
WhiteStok
 
Reputacja: 1 WhiteStok ma wyłączoną reputację
Tanis

-Dziękuje ci panie za twą szczodrość... Ukłonił się po czym niezwłocznie udał się w poszukiwaniu stoiska z bronią. Przemieżając rzemieślnicze dzielnice natrafił na kuźne z własnym stoiskiem broni na którym leżały miecze jak i zbroje. Piękne... Zagadałem do handlarza.
-Witaj. Widze że masz tutaj dosyć ciekawe przedmioty najbardziej interesuje mnie zbroja Bronze Vest (zbroja z brązu +3 obrona), tarcza(wchodzi w skład obrony) i ten miecz Broad Sword (szeroki miecz +4 atak) w zamian oferuje tobie moją skórzaną zbroje, miecz, tarcze i 253 gil. Kupiec bez większych problemów dokonał transakcji z wojownikiem. Teraz musze kupić pare mikstur tylko gdzie ja je znajde? Zamiast odpoczywać biegam po dzielnicach, dlaczego wcześniej nie mogliśmy tego zrobić?! Dobra zapytam handlarza może on będzie wiedział kto sprzedaje mikstury.
- Handlarzu mógłbyś mi powiedzieć gdzie moge nabyć magiczne fiolki? Po usłyszeniu odpowiedzi Tanis przeszedł całą aleje, a następnie skręcił w lewo, jego oczom ukazał się szyld z napisem mikstury. Wszedł do środka.
- Witam potrzebuje jednego etheru i jenego antidote. Spakowując mikstury wysypuje na blat 220 gil i wychodzi. Antidote dla Aragorna, Ether dla Vardaancy, Potion dla Nassaii, Echo screen dla Revangera niestety nie wystarczyło mi gil na więcej mikstur mam nadzieje, że Xandr i Aroon nie będą mieli pretensji. Młodzieniec dociera do swej komnaty późnym wieczorem i bez największego namysłu oddaje się pelerynie nocy w wygodnym łóżku.
 
WhiteStok jest offline