Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 17:19   #22
Aeshadiv
 
Aeshadiv's Avatar
 
Reputacja: 1 Aeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputacjęAeshadiv ma wspaniałą reputację
Piotr uścisnął dłoń nieznajomego i zmierzył go wzrokiem. Wysłuchał spokojnie tego co Kruk miał do powiedzenia. Jego styl wypowiadania się podobał się Lenardowi. Konkretnie, szybko, po prostu wojskowy.
- Dobrze. Powiedz mi najpierw jaką mam gwarancję, że nie zrobisz mnie w ciula i udowodnij, że jesteś tym kim jesteś. Szczerze mówiąc jestem bardziej skłonny tobie zaufać niż tamtemu kretynowi. Wie o mnie parę rzeczy i myśli, że jest tu niewiadomo kim.
Chwilę później dodał jeszcze.
- W ogóle to czemu mam wierzyć któremukolwiek z was? Może tak na prawdę obydwaj jesteście zbirami i macie po prostu między sobą jakieś prywatne porachunki? Nie zrozum mnie źle. To nie oskarżenie, raczej … środki ostrożności.
 
Aeshadiv jest offline