Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 19:01   #26
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
- Jest nieźle...- Szepnął do siebie Rimini i gestem wydał swoim towarzyszom broni polecenie: rozproszyć się! To bydle było tak duże, że stojąc w grupie byli dla niego łatwym celem. Była jednak nadzieja, że rogi stwora i jego naturalna budowa anatomiczna ogranicza jego pole widzenie, podobnie jak w przypadku niektórych byków. Jeśli przewidywania Riminiego były słuszne, dopóki ich nie zobaczy - nie zaatakuje.
Sam Czarna Jaskółka sięgnął po jeden z pistoletów Dusta i uchwycił go mocno jedną ręką. Drugą, wolną, dobył noża i zważył go ostrożnie, chcąc dowiedzieć się, z jaką bronią ma do czynienia. Wyważenie ostrza było perfekcyjne - Dust wiedział, jakiego sprzętu używać. Rimini, chociaż bardzo rzadko strzelał z broni palnej (zostawiał to SOLDIERs 2nd i 3rd class, oraz Turksom) znał podstawy jej obsługi. Obawiał się jednak, że walka w ten sposób nie sprawdzi się w jego przypadku. Jednak, gdy tylko jego spojrzenie padło na miecz dziewczyny, która z nimi przebywała, uśmiechnął się spokojnie. W jego głowie powstał już plan kolejnych posunięć.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline