Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 20:39   #22
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
- Stark... No nieźle, wcale nieźle...- Rzekł Patrick, bardziej do siebie niż do kogokolwiek wokół.- Na wstępie chciałbym się nie zgodzić - jesteśmy na tyle sprawni, by przeżyć gdziekolwiek. I nie jesteśmy demonami, możesz od razu wykluczyć tę opcję ze swoich rozważań.-
Jeśli ten Stark był chociaż trochę podobny do Starka ze świata Stalkera, tylko takim mówieniem dało się mu cokolwiek przetłumaczyć - głośnym, rzeczowym i nieco impertynenckim. Być może dlatego, że Stark z tamtego świata był jedynie holograficzną twarzą superkomputera A2d-689YIS, który Patrick i kilka innych osób odkryli kiedyś przypadkiem w podziemnym kompleksie szkoleniowym armii. Z nieznanych przyczyn wciąż działał, miał także całkiem rozległą bazę danych, z której Patrick czasami zmuszony był korzystać.
W tym świecie Stark był człowiekiem, i to jak widać wielką szychą. Z pewnością wiedział, lub widział coś, co mogłoby stanowić dla "braci" pająków jakąś poszlakę.
- Odpuść Natalie Fury... "generale".- Rzekł Patrick po chwili milczenia.- O ile uboższa byłaby armia bez zdolnych oficerów, prawda? Szukamy zaś... pewnego przedmiotu, który jest dla nas źródłem siły i pewnego rodzaju gwarancją, że nasz styl życia, który wiedziemy, pozostanie niezmieniony. Ja i moi "bracia" musimy odnaleźć ten przedmiot, bo inaczej niezliczone rzesze naszych pozostałych "kuzynów" poniosą porażkę w walce, którą prowadzą - umrą, lub zostaną trwale okaleczeni. Lub gorzej.- Zaznaczył.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline