Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2013, 21:53   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Black Spider miał wyjątkowo dobry humor przez drogę do bazy templariuszy zdążył sobie przesłuchać cały "Back in Black" a to zawsze poprawiało mu nastrój. Stalker Spider wreszcie pokazał twarz i całkiem nieźle radził sobie z gadaniem, więc Pete doszedł do wniosku, że tą część ich wspólnej misji pozostawi "Braciom”, bo on był za bardzo bezpośredni na tego typu gadki

Kiedy dotarli na miejsce bokser stwierdził, że nie warto denerwować uzbrojonych ludzi szczególnie, jeżeli potrzebna jest ich pomoc. Poprosił symbionta o nieco normalniejszą garderobę. Aby upodobnić się do wojskowych zamienił swój strój na bojówki khaki i glany zrezygnował z zębatej maski a górną część stroju zamienił na czarny T-shirt z nadrukiem kreskówkowego pająka

~Spodziewałem się jakiegoś podziemnego bunkra albo, co a to tutaj jest żałosne ~ - pomyślał widząc bazę ~Do tego Tony Stark wygląda na to, że w każdym wymiarze jest jednakowym dupkiem~ Black ostatkiem sił powstrzymał się żeby nie powiedzieć gościowi, co o nim myśli. Szczególnie ubodło go stwierdzenie, że sobie z czymś nie poradzi - Zdziwiłbyś się Panie Generał, z czym to ja sobie już wcześniej nie radziłem... - mruknął. W jego wymiarze Tony był przebrzmiałą gwiazdą, która poprzez swoją niekompetencje i zarozumiałość pozwoliła na atak niebezpiecznych kosmitów i doprowadził niegdyś sławne SHIELD do upadku. Obecnie przepijał resztki swej fortuny starając się przebić Hugh Hefnera w kwestii kobiet a Deana Martina pod względem wpitego alkoholu

- Dobra krótka piłka, tak jak rzekł mój brachol potrzebujemy odnaleźć pewien przedmiot, ale nie znamy okolicy. Proponujemy nasze usługi w zamian za dane na temat okolicy - wskazał na holograficzną mapę - I czających się w niej niebezpieczeństw

- W zamian za pomoc możemy wyręczyć twoich templariuszy w jakieś niebezpiecznej misji albo czymś takim. Widać, że masz mało ludzi i na pewno lepiej ci będzie zaryzykować życie jakieś bandy obcych niż własnych podwładnych czyż nie? I nie mów nigdy więcej, że sobie z czymś rady. Mógłbym bez problemu podnieść jeden z tamtych wagonów i wykręcić nim korbkę ze wszystkimi ludźmi stąd w środku i nawet bym się nie spocił - spojrzał się w stronę Starka tak jakby rzucał mu wyzwanie - Biłem się też z niejednym mutantem a i demon się parę razy trafił, więc łatwo mnie nie wystraszysz
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 27-01-2013 o 22:04.
Brilchan jest offline