Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 18:15   #26
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Nic nowego.
To wszystko to było nic nowego.
Przynajmniej kapitan Fury miała ich w jakimś poważaniu i traktowała dość... godnie. Reszta czuła lęk i niechęć.
Uchodźcy także nie byli niczym nowym dla pająka. Przywykł do ich widoku; do ludzi przeganianych przez wojnę, głód i groźne bestie z miejsca na miejsce. Pomagał im w swoim świecie. A teraz może pomagać im tutaj.
I nagle...
Dziewczynka wyglądała strasznie. Ranna, wychudzona...
Patrick przykucnął i spojrzał na nią dużymi, żółtymi oczami swojej maski. Sięgnął po kartkę, którą mu podała i ostrożnie wyjął ją z jej palców. Obejrzał obrazek dokładnie.
Nad miastem na pajęczynach bujał się któryś z jego "kuzynów". Nosił się cały w czerwieni, miasto wyglądało na kwitnące. Kimkolwiek był, to chyba on o nie dbał.
- Tak... Chyba tak.- Odpowiedział Patrick po namyśle. Po chwili dodał wesoło.- A co? Nie wyglądam?-
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline