Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2013, 19:18   #27
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Będzie krótko, bo nie mam inspiracji.

- Szybciej, Drugs, szybciej! - popędzałem się w myślach - Nie mogę stracić żadnego człowieka. Jeszcze nie!

Kiedy dobiegłem na miejsce, to co zobaczyłem, podburzyło mnie do działania, a trzeba było działać szybko. Napoleon był w co najmniej gównianym położeniu i jeśli zaraz coś nie zrobimy, nasz kompan się trochę rozerwie. Szczęściem, był przytomny. Mogłem to wywnioskować po tym, że próbował zrobić użytek z jednego z modułów mecha. Tak czy siak, trzeba mu pomóc, gdyby sam nic nie zdziałał. Tylko dwa mechy były przede mną i będą w stanie oddać strzał, bez ryzykowania poszarpania kolegów.

- Brazz! Drwal! Zróbcie użytek ze swoich działek i zdejmijcie te wyjce! Potem pomóżcie mu wstać. Kid, Sadweq dawajcie za mną, wysuwamy się na czoło i lecimy w zakręt na stację. Brazz, Drwal i Vess, podpieracie Napoleona i biegniecie za nami zwartym peletonem, przy czym Vess, bacznie oglądaj plecy. Ruchy, ruchy! Będziemy na Was czekać na stacji.

Wstrzymałem się na chwilę. Poczekam aż zdejmą wilki, a wtedy poprowadzę grupkę na stację. Musimy być w ciągłym ruchy. Futrzaki wciąż gdzieś tu są.
 
__________________
"Pulvis et umbra sumus"
MTM jest offline