Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 16:21   #93
McQusownik
 
McQusownik's Avatar
 
Reputacja: 1 McQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetnyMcQusownik jest po prostu świetny
Przechadzałem się po zamku i rozmyślałem spokojnie, kiedy nagle usłyszałem głos Nassaii oraz jej pytanie. Podszedłem tam i spostrzegłem również króla. Powiedziałem do niej-"Przepraszam, że się wtrącam, ale zapewne uprzedzając króla, sugeruję, iż nie jest to zbyt prawdopodobne. My jesteśmy tylko zwykłymi wędrowcami, poszukiwaczmi przygód, w twoim przypadku zemsty. Nasz przeciwnik ma zapewne o wiele większe doświadczenie w bojach i bitwach a ponadto nie wiemy, jaką siłą on dysponuje. Jeszcze raz przepraszam, że przerwałem."-. Starałem się ukryć lęk przed śmiercią, ale w tej wypowiedzi było go słychać, aż nazbyt wyraźnie. Miałęm nadzieję, że nikt nie zwrócił na to uwagi.
 
__________________
"Tha mind killer is back..."
McQusownik jest offline