Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 16:41   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
No no Rudzielcu, za ten post to Ci się "krzynka piwa" należy, a nie jedno.

Za światami postapokaliptycznymi nie przepadam, choć czytałem z wymienionych przez ciebie pozycji dwie i jedna była majstersztykiem, a druga dobrą książką.
Były to "Kantyczka dla Leibowitza" i 'Bastion".
Na pewno "Kantyczka..." to dzieło przez duze "D", zaś sam pomysł, a szczególnie" trójpodział" po prostu mnie zachwyciły. Tak więc czapki z głów przed panem Millerem, na pewno każda chwila z tą ksiażką nie jest chwilą straconą.
" Bastion" zaś to dobra pozycja, ale zachwytu nie wzbudza. Temat już ograny i w filmach i w literaturze, przeczytać warto, ale raz.

Co do reszty pytań : zawsze pociągała mnie bardziej historia niż fantastyka, stąd WFRP i Dzikie Pola. Ponieważ czytałem w latach młodzieńczych ( Boziu jak to dawno było ) Lovercrafta wybór ZC. Zaś potem zadziałało już lenistwo i najzwyczajniej nie chciało mi sie czytać podręczników i uczyć nowych systemów.

Choć z dugiej strony zaliczylem trzy Fallouty (1,2 i Tactics), lubię bardzo Mad Maxy, szczerza mówiąć do końca nie potrafię chyba wytłumaczyc dlaczego tak właśnie się ułożyła ( a raczej nieułożyła ) moja przygoda z systemami postapokaliptycznymi.
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem