Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-01-2007, 21:33   #17
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Przyznam się, moja wina. Dopiero uczę się prowadzić sesję - ale nie tylko moja wina. Co jak co, ale przez brak danych wyprowadzanie kombosów takich, że Chuck Norris by się nie powstydził? No cóż - to chyba moją winą nie jest? Mogłeś mi po prostu na PW zwrócić uwagę, a ty wysłałeś posta z pytaniem, czy da się tak zaatakować, po czym od razu (nie czekając na odpowiedź) opisałeś swoją akcję... Więc, ja swojego posta zedytowałem, chyba już wszystko w porządku - jeśli nie, napiszcie, gdyż jak powtarzam w prowadzeniu sesji doświadczenie mam 0 (prowadzę intuicyjnie)
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline