Wątek: W dzień sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2013, 14:10   #13
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
U mnie to samo jak wyżej. Jednak moja odpowiedź w kwestii MG jako tako uniwersalnie się sprawdza czyli około 2-4 godzin. Niby dużo, sam zwykle przed sesją myślę, że raz dwa zbiorę materiały i jedziemy. Jakoś jednak tak wychodzi, że robiąc sesję mam jakiś zarys przygody i chcąc go rozwinąć, nagle wpada mi masa pomysłów jak by ją jeszcze urozmaicić. Najpierw myślę sobie, zrobię prosty ramowy plan i będzie dobrze. Potem zaczynam np szukać muzyki, znajdując jedną znajduję 10 innych które uznaje za świetne do danej sceny. Potem wpadam na pomysł by zedytować trochę sesję by znalezione utwory pasowały do danych scen. Potem to samo z grafikami. Szuka się jednej a tu znajduje się masę innych, często dużo ciekawszych i po raz kolejny wpada nowy pomysł na rozwój sesji. Tak ziarnko do ziarnka i się zbiera. Przewiduje, że przygotuję sesję w 15 minut a tu naglę schodzi z 2/3 godziny. Oczywiście jeśli mam wymyślić sesję na szybkiego to też się tak zdarza, jednak zazwyczaj staram się ją urozmaicać na wiele sposób.

Jeśli chodzi o gracza to myślę, że z godzinę można naliczyć. Wliczam w to wymyślenie i stworzenie postaci, chociaż jak ktoś ma szybki pomysł to wystarczy chwila. Oczywiście jeśli akurat nie chce mi się nad postacią długo siedzieć to wymyślam tylko jej prosty zarys i rozwijam ją w takcie gry.

W sumie wszystko zależy od sytuacji, jak dużo jest czasu na przygotowanie i czy akurat są chęci by nad tym dłużej posiedzieć
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem