Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2013, 21:40   #30
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
"Zajmij się prawym odnóżem."
Łatwiej powiedzieć niż zrobić. Stalker był agentem. Zajmował się spokojną, cichą eliminacją celów, walka wręcz nie była specjalnością. Posłusznie jednak ruszył do natarcia w kierunku, który wskazał mu Black Spider. Teraz jego kolej, żeby się wykazać - Stalker zdobył już dość laurów poświęcając się rozmowom ze Starkiem.
Sięgnął po swoją kuszę i załadował ją przebijającym, stalowym bełtem, który chwilę później niemal w biegu wystrzelił w kierunku nogi potwora. Miał prosty plan - wbity w cel bełt wbić możliwie jak najgłębiej, otworzyć stalową skórę, a potem nożami uszkodzić ścięgna robota na tyle, by stracił oparcie i runął.
Ryzykowne, ale powinno się udać.
- Nie zabij się, bracie! Nie chcę potem sprzątać twojego trupa!- Odkrzyknął Pete'owi.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline