Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 00:44   #27
Sheol
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Wuju, już mi się nie chce tych piw Ci stawiać. Zróbmy tak: będę Ci stawiał kolejne, jeśli zobaczę wypowiedź z którą nie będę się zgadzał, ok?

Widzę już więcej niż trzy wypowiedzi popierające pomysł, więc jutro postaram się wszystkiego dowiedzieć. Niestety, weekend to okres knajpiany, więc może być kiepsko. Z drugiej strony, jeżeli zaczniemy wczesnym popołudniem, to do wieczora na pewno skończymy i pójdziemy spać, albo rozejdziemy się do innych knajp na pojedyncze sesje. Możliwe tez, że będzie nas na tyle, że rezerwacja okaże się niepotrzebna, bo i tak zajmiemy całą salę i toćka. Musiałbym poznać dokładną godzinę o której zaczęłoby się schodzić towarzystwo. Aha, zapomniałem że w tej knajpie jest dobra i całkiem nie droga pizza.

Brak mi nieco wypowiedzi na temat ewentualnego LARP'a. Chcecie go czy nie? I drugie pytanie: starać się o tą knajpę, jeżeli nie będzie LARP'a?

EDIT: (ciekawe ile jeszcze razy będę edytował tego posta...) Pod poniższym linkiem, można znaleźć zdjęcia z owej knajpy. Nie pokazują one sali którą mam na myśli...
http://www.hermanns.pl/index.php?start_i=true