Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-01-2007, 11:38   #7
Bortasz
 
Reputacja: 1 Bortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputacjęBortasz ma wspaniałą reputację
Sheol, Jestem paladynem ale nie samobójcą. Więc do tej grupy SSS żadna ma postać by się nie zgłosiła, nawet te szalone.

Co do handlu, jedna rzecz. Chciwości. Wystarczy pokazać że coś takiego jest możliwe i opłacalne a znajdą się naśladowcy. I to wystarczy. Najpierw Handel w obrębie stanu potem w poszukiwaniu większego zysku poszerzać działalności i tak powolutku coraz większy obszar coraz więcej ludzi się angażuje coraz więcej ludzi widzi i czerpie z tego zysk. A jak ludzie widzą zysk są zdolni do wszystkiego. To nie musi być duża grupa na początek wystarczą dwa tiry z ochroną.

A co do skupienia wszystkich ocalałych na walce z molochem to weryfikacja była Negatywna. I też tam są moje argumenty w tej sprawie.

Ja nie mówię o orędziu pokoju. Gdzie to masz?

Szybowiec nie może przewozić sprzętu musi być lekki żeby wystartować. I musi w jakiś sposób znaleźć się w powietrzu. Jak chcesz stamtąd cokolwiek zabrać?
Co do obrony przeciw lotniczej to nie wiem czy ją zdemontował i przerobił na coś innego. co do surowców Molocha to nie jestem pewny czy nie trzeba tu rozważać możliwości ich produkcji, pozyskiwania przez Molocha w tani i niezwiązany z wydobyciem sposób.
 
__________________
Właściwością człowieka jest błądzić, głupiego - w błędzie trwać.— Cyceron
Mędrzec jest mędrcem tylko dlatego, że kocha. Zaś głupiec jest głupcem, bo wydaje mu się, że miłość zrozumiał.— Paulo Coelho
Bortasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem