Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2013, 20:56   #33
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Stalker usłyszał krzyk i furkot broni maszynowej. Odwrócił głowę by zobaczyć, jak jeden z koszmarnych nietoperzy spada ostro w dół i kończy życie w płomieniach.
"Cholera! Nie dostrzelę aż tak daleko..." przemknęło przez myśli Patricka. Ghost Spider i Templariusze będą musieli radzić sobie sami. Oni tutaj mają swoje zmartwienia.
Ostrożnie wdrapał się po nieruchomej nodze, starając się nie zwracać bezpośredniej uwagi stwora na siebie. Jeśli jego akcja tak dobrze podziałała na nogę potwora, to co będzie, gdy dobierze się do "rdzenia kręgowego", albo "szyi" robota.
Jednocześnie Pete odwalał dobrą robotę nawet tego nieświadomy - skupiał na sobie cała agresję przeciwnika, a był zdaje się znacznie bardziej nieśmiertelny od prostego Stalker Spidera.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline