Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2013, 21:56   #29
Cranmer
 
Cranmer's Avatar
 
Reputacja: 1 Cranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetnyCranmer jest po prostu świetny
- Na rozkaz, jeśli tylko można sir, założylibyśmy może maski bo dym do gęby się pcha a ja go jeszcze więcej przywieję.

- No w sumie ma rację - Rob kaszlnął po czym splunął - chodziło mi to po głowie ale nie śmiałem się wyrywać bo nie od myślenia jestem.

Lucas poczekał na ewentualne pozwolenie po czym założył maskę. Następnie poświęcił kumulując więcej odrobinę mocy niż zwykle aby bardziej wzmocnić swoje ciało, mogło to się w jakiś sposób odbić na realnym świecie ale przepełniała go nadzieja i pewność nadzieję, że uda mu się zachować pełną kontrole. Synchronizując swoje działania swoje działania z ostrzałem sojuszników ruszyłem biegiem do niedużego stalowego pojemnika kucając za nim by zdobyć dodatkową osłonę. Wychylił się zza niego kilkakrotnie posyłając w stronę tych znajdujących się bliżej przeciwników serie ognistych pocisków. Tarcze stanowią solidną osłonę ale kiedy strzelają muszą się wystawić więc nie omieszkał wyczekiwać takich chwil aby trafiać ich w ręce lub nogi. Jeśli to nie przyniosło efektu pozostał mu tylko jeden gambit i niech Imperator dopomoże w jego realizacji, będzie musiał wybiec w bok ściągając ich bardziej na siebie i albo odsłonią się na jego ogniste inwokacje albo na ostrzał reszty oddziału.
 
Cranmer jest offline