Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2013, 18:56   #16
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Witam.

Jak już wybieramy krainy to wezmę sobie tą środkową na wschodzie, jeśli nikt nie ma nic przeciwko.

Parę pytań:
1. Umowy zawierane między graczami muszą być dokładnie opisane czy można po prostu zawrzeć współpracę i korzystać do woli?
2. Rozdawanie swojego daru na prawo i lewo może go "wyczerpać" albo przynieść inne negatywne skutki?
3. Pisząc posta mam założyć, że jesteśmy wszyscy w wieży i mówimy sobie nawzajem co tworzymy? Czy jak?
4. Obecnie w naszych krainach jest nic/chaos jak na początku Biblii czy płaski teren jak w simsach?
5. Jako władca ziemi mogę tworzyć dowolnie wodę, lód i parę czy potrzebna mi pomoc Davarenne?
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline