Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2013, 01:30   #19
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Boreiro Zobacz post
Parę pytań:
1. Umowy zawierane między graczami muszą być dokładnie opisane czy można po prostu zawrzeć współpracę i korzystać do woli?
2. Rozdawanie swojego daru na prawo i lewo może go "wyczerpać" albo przynieść inne negatywne skutki?
3. Pisząc posta mam założyć, że jesteśmy wszyscy w wieży i mówimy sobie nawzajem co tworzymy? Czy jak?
4. Obecnie w naszych krainach jest nic/chaos jak na początku Biblii czy płaski teren jak w simsach?
5. Jako władca ziemi mogę tworzyć dowolnie wodę, lód i parę czy potrzebna mi pomoc Davarenne?
1. Umowa musi być zawarta w sesji.
2. Sama z siebie nie, jedynie ja mogę ją zatrzymać. Możesz rozdawać na prawo i lewo ale patrz na to że inny mogą nie być tacy wspaniałomyślni i oprocz surowców nie zostanie Ci nic do targowania.
3. Tak. Jesteście w wieży i prowadzicie negocjacje.
4. Płaski teren, jałowa ziemia.
5. Wodę dowolnie. Jezioro, rzekę, morze. Dla Lodu i Pary potrzebujesz już atmosfery itp. czyli Davarenne.

Mortarel twórz co chcesz, taka jest idea tej sesji. Jesteście bogami i od was zależy jak ten świat będzie wyglądał. Jednak liczę u każdego na zdrowy rozsądek ;p Bo jeśli w jednej krainie postawisz dzikie smoki, dzikie wilkołaki i inne bestie które nie oszukujmy się będzie ciężko oswoić twojemu ludowi to może być ciekawie. Albo strzał w dziesiątkę jeśli uda się oswoić kilka smoków albo pudło bo smoki mogą wyniszczać twój lud.

A i jeszcze jedno podobają mi się dwa pierwsze posty (pomijając fakt że nie zdążyłem wprowadzić nawet surowców) w tej turze nikt oprócz wybrania krainy i jej nazwania nie zrobi. I w jednej turze Yluvani może zając się jedną krainą. Swoją lub czyjąś.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."
Dreak jest offline