Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2013, 23:32   #7
Quelnatham
 
Quelnatham's Avatar
 
Reputacja: 1 Quelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetnyQuelnatham jest po prostu świetny
Oeghym odezwał się jako ostatni Yluvani. Jego głos był cichy i bardzo niski.
-Nie musicie mnie prosić. Spełnię wszystkie wasze życzenia według danej mi siły.
Wy jednak uczyńcie moją ziemię dobrą dla życia. To moja prośba.


Po tej krótkiej mowie zbliżył się do Daendarin'taela. Z najbardziej ze wszystkich nim wiązał wielkie nadzieje na przyszłość.
-Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie najbardziej owocna. Bardzo pragnę by ziemia przestała być jałowa.

Pozostała jeszcze sprawa dziedziny. Z tego powodu zwrócił się do Pani Wiatru, Davarenne. Tak jak ona nie chciał by rozdzielanie krain spowodowało rozdział między nimi.
-Sprawiasz mi radość. Czy jednak któraś z dziedzin podoba Ci się bardziej od innych? Dla mnie różnica między północą a południem nie ma znaczenia. - powiedział z zadowoleniem w głosie -albo może pozwolimy Ojcu dokonać wyboru?
-Dobrze- odrzekła Davarenne - wezmę w posiadanie krainę na północy.
Pan Ziemi skinął tylko głową.
 

Ostatnio edytowane przez Quelnatham : 09-03-2013 o 21:19.
Quelnatham jest offline