Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-02-2013, 17:18   #37
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Patrick postanowił zaryzykować. Był w końcu Stalker Spidermanem - kimś kto musiał mierzyć się z takimi rzeczami.
W pierwszej chwili na chłodno ocenił czym może być niebieski blask wydobywający się z metalowej siatki. Obstawiał jakieś techniczne lampki... Może nawet wyładowania elektryczne? W każdym razie, tego lepiej nie ruszać.
Jednak "szyja potwora", miejsce w którym metalowa siatka stykała się z korpusem, wydawała się owego przepływu światła pozbawiona. Tam też Stalker postanowił zaatakować. Używając noża ciął metalową skórę robota i, kiedy ją otoworzył, przypatrzył się dokładnie, co też może tam uszkodzić. Żałował, że nie ma przy sobie niczego wybuchowego... trzeba będzie zażądać od Starka wyprawki na następną ekspedycję.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline