Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2013, 11:50   #107
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dzięki za opiekę John - rzekł Lee lekko skołowany tak szybkim powrotem do rzeczywistości starał się zorientować w sytuacji - Droid jest unieszkodliwiony przez jakiegoś innego sieciarza musiałem to olać. Strzel tym dziadom w plecy moje światełka powinny ich zająć - zaproponował z wrednym uśmiechem wskazując na wrogich Latynosów

Sam tymczasem nie będąc świadomym rozwoju sytuacji pod kopułą spróbował przesłać wiadomość HR do Digiego
Stary zbieraj się do wyjścia, słyszałem jakieś Busterów gadających o tym jak pracujesz dla Los Familios i o tym, że chcą cię parować dla okupu. Nie dałem rady odblokować twojego ochroniarza, bo za dużo wypiłem, ale wysłałem swoją kumpele żeby ci pomogła możesz jej zaufać ma fioletowe włosy
 
Brilchan jest offline